Ezoteric
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Recompensa si ...protectie

2 participanți

In jos

Recompensa si ...protectie Empty Recompensa si ...protectie

Mesaj Scris de Lara Sam Mai 30, 2009 5:55 pm

Incep cu sfarsitul,adica cu protectia.Este vorba,de fapt ,despre protejarea muncii noastre si a informatiilor ce se afla in forum.Cred,si veti fi de acord,ca nu este corect sa poata fi copiate si folosite ulterior aceste informatii,mai ales de catre anumite persoane,care nu contribuie prin nimic la imbogatirea sau bunul mers al forumului.
Ma refer la faptul ca unii prefera sa se inscrie doar pentru a avea acces la anumite sectiuni,iau ce doresc si uita sa mai stea de vorba cu cineva.
Prin urmare,pentru acei membri care se implica in viata acestui forum,ne-am gandit sa acordam posibilitatea de acces la anumite sectiuni.Ca o recompensa,dar si aceea nedepinzand de administratori,ci chiar de utilizatori.
Adica,in functie de punctele de reputatie,despre care puteti afla cum se obtin aici:

https://esoterism.forumgratuit.ro/anunuri-f18/butonul-merci-t281.htm

si aici:

https://esoterism.forumgratuit.ro/anunuri-f18/sistem-de-puncte-i-reputaie-t280.htm


Asadar,cei care ,indiferent de numarul mesajelor,vor aduna 10 puncte la reputatie, vor atinge rangul de Ucenic si vor avea acces la sectiunea Cartomantie.

Iar undeva ascunsa privitorilor,mai exista o sectiune,inca in lucru,unde speram sa adunam mai multe materiale interesante care au legatura cu ezoterismul.Pentru acces la acea sectiune,reputatia trebuie sa ajunga la 25 de puncte.De asemenea,vor avea si un rang mai mare,cel de Magician. big grin
Pare mic numarul de puncte,insa sunt convinsa ca nu vor fi facute usor.Cred ca o sa-mi dati dreptate,dupa ce veti lectura la adresele mai sus amintite. happy
Lara
Lara
Administrator
Administrator

feminin
Taur Numarul mesajelor : 2076
Reputatie : 91
Data de inscriere : 22/11/2008

Sus In jos

Recompensa si ...protectie Empty Re: Recompensa si ...protectie

Mesaj Scris de Lara Lun Aug 17, 2009 6:55 pm

Tania,tu nu spui nimic?Gresesc sau ai depasit deja cele 25 de puncte?
Lara
Lara
Administrator
Administrator

feminin
Taur Numarul mesajelor : 2076
Reputatie : 91
Data de inscriere : 22/11/2008

Sus In jos

Recompensa si ...protectie Empty Re: Recompensa si ...protectie

Mesaj Scris de Tania Lun Aug 17, 2009 7:14 pm

Acum ma uitam si eu, cica am 26. Cand si cum am ajuns la atatea? Shocked
Adevarul e ca nu m-a interesat niciodata aceste puncte. In momentul cand am vazut postarea de mai sus, chiar am vrut sa spun ca e o idee formidabila, pt a va proteja munca. Sunt foarte multe informatii pt care s-a muncit pe branci aici pe forum, iar eu una am foarte mult de invatat, experimentat de la voi.
Am incercat (incerc) sa nu fac nici o gafa, mai ales cu accesul la informatii, sa nu incurc sau sa deranjez pe cineva. Daca am avut ceva informatii am postat, daca am avut chef de interpretat la etalari am facut-o... si niciodata nu m-am gandit la numarul de puncte.
Ma simt foarte bine (si) aici cu voi si stau pt ca imi sunteti dragi, nu pt puncte, sa fur informatii sau altele. Eventual sa va enervez, dar asta e alta poveste Razz
Tania
Tania
Magician
Magician

feminin
Numarul mesajelor : 905
Location : prin lume
Reputatie : 51
Data de inscriere : 08/05/2009

http://jurnaldecartomantie.wordpress.com

Sus In jos

Recompensa si ...protectie Empty Re: Recompensa si ...protectie

Mesaj Scris de Lara Lun Aug 17, 2009 7:25 pm

Ei,acuma ai puncte. bounce Deci si o responsabilitate in plus.Ca vei avea si de lucru. Razz
Te rog sa iti verifici permisiunile si sa-mi spui daca ceva e in neregula.Si...felicitari!
Lara
Lara
Administrator
Administrator

feminin
Taur Numarul mesajelor : 2076
Reputatie : 91
Data de inscriere : 22/11/2008

Sus In jos

Recompensa si ...protectie Empty Re: Recompensa si ...protectie

Mesaj Scris de Tania Lun Aug 17, 2009 7:29 pm

Multumesc frumos pt incredere... ca punctele da-le incolo giveflower
Am vazut ca sunt Magicianca (toata o fitza, evident uuv ) si am gasit acum de studiat study (ma gandesc ca la asta te referi) thankyou
Tania
Tania
Magician
Magician

feminin
Numarul mesajelor : 905
Location : prin lume
Reputatie : 51
Data de inscriere : 08/05/2009

http://jurnaldecartomantie.wordpress.com

Sus In jos

Recompensa si ...protectie Empty Re: Recompensa si ...protectie

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum