Ezoteric
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Discutii interactive

3 participanți

In jos

Discutii interactive Empty Discutii interactive

Mesaj Scris de Angi Lun Iun 01, 2009 7:17 pm

Deschid acest topic in speranta ca toti utilizatorii inscrisi pana acum,cat si cei care vor mai veni,vor intelege ca aici nu se fac etalari pentru a fi interpretate de catre altii.Pentru acest gen de servicii sunt site-uri specifice,insotite de tarifele de rigoare.

In schimb,pe acest forum,poti invata arta divinatiei,daca intr-adevar te simti atras,poti sa iti clarifici orice neintelegere legata de aceste teme,evident,in limita cunostintelor noastre acumulate pana in prezent.

Cu credinta ca am fost bine inteleasa,va asteptam cu drag sa participati la discutii interactive legate de etalari,cartomantie,astrologie si tot ce tine de aceste stiinte mistice.
Angi
Angi
Administrator
Administrator

feminin
Capricorn Numarul mesajelor : 1155
Varsta : 49
Location : Pe unde nu gandesti
Job/hobbies : Multe
Humor : Negru
Reputatie : 38
Data de inscriere : 22/11/2008

https://esoterism.forumgratuit.ro

Sus In jos

Discutii interactive Empty Re: Discutii interactive

Mesaj Scris de dominique Sam Iun 06, 2009 2:46 pm

Nu am avut intentia sa supar pe nimeni,si nici sa cer cuiva sa-mi interpreteze etalarile,doream putina intelegere si ajutor cred ca se intelege.... fiind recent inregistrat nu am cum sa fiu familiarizat cu acest forum.
Va multumesc pentru tonul incurajator cu care ati intampinat un oaspete.
Dominique(cu plecaciuni celor pe care i-am deranjat,va doresc numai bine si poate intr-o zi veti invata ce este exprimarea cu blandete
dominique
dominique
Oaspete

Numarul mesajelor : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/06/2009

Sus In jos

Discutii interactive Empty Re: Discutii interactive

Mesaj Scris de Lara Sam Iun 06, 2009 3:20 pm

Dominique,faraq suparare,insa nimeni nu te opreste sa te familiarizezi cu forumul.Din contra,chiar in mesajul de mai sus scrie asa:
va asteptam cu drag sa participati la discutii interactive legate de etalari,cartomantie,astrologie si tot ce tine de aceste stiinte mistice
.

Am ingrosat "cu drag".Nu vad unde lipsea ...blandetea.
Si nu vad unde ai fost oprit sa intrebi si sa ceri detalii.
Ti-am dat link-ul de unde sa incepi sa explorezi.
Acum....un exercitiu de imaginatie:daca fiecare persoana inscrisa asteapta lamuriri individuale,ar trebui sa platim pe cineva sa le si raspunda,fiindca altfel nu stiu cine ar avea rabdarea sa tot explice ceva ce EXISTA deja aici.
Lara
Lara
Administrator
Administrator

feminin
Taur Numarul mesajelor : 2076
Reputatie : 91
Data de inscriere : 22/11/2008

Sus In jos

Discutii interactive Empty Re: Discutii interactive

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum